Şengüller İnşaat

Şengüller Grup, 1976 yılında beyaz eşya ile başlayan ticaret hayatına daha sonra sırasıyla elektronik eşyayı ve mobil iletişim sektörünü de katmıştır. Günden güne büyüyen ve değişik iş kollarında faaliyet gösteren topluluğumuz, etkinlik alanlarına 2004 yılında da Şengüller İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti.’yi katmıştır.

Doğruluk ve dürüstlük ile çıktığımız bu ticaret maceramızda 33 yıldır doğru, dürüst ve güvenilir hizmet sunarak emin adımlarla ilk günkü heves ve özverimizle ilerlemekteyiz. Bilgi çağının gerektirdiği teknolojik alt yapıya sahip olan firmamız, hizmet verdiği tüm alanlarda mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır.

Şengüller İnşaat faaliyetlerine 2004 yılında , 1979’dan beri inşaat sektöründe bulunan İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi mezunu Mahmut Beksaç birlikteliğiyle başlamıştır. Mahmut Beksaç; Onurlar firması ardından Baltaş grubu ile şantiye şefliği, proje ve şantiyeler müdürlüğü, koordinatörlük kademelerinde çok sayıda konut, site, köşk, yalı, villa, otel, fabrika, hastane, yüksek katlı binalar yapmıştır.

Şengüller İnşaat; Bağlarbaşı Nuh kuyusu caddesindeki Şengüller Plaza, Suadiye Cami sokakta 19 dairelik Şengül apartmanı, Serenity Village Dragos gibi projeler ve küçük büyük birçok inşaat, tadilat, dekorasyon, peyzaj ve imalatları butik eser anlayışıyla kaliteden ödün vermeden vücuda getirmiştir. Emniyet, teknoloji ve konforun estetiğe uyumu anlayışımız temel ilkemizdir.


Facebook Bizi Google+'da bulun Twitter

AYDINLATMA METNİHAKKIMIZDAÜRÜN VE HİZMETLERSATIŞ NOKTALARIMIZİNSAN KAYNAKLARIBİZE ULAŞINSOSYAL SORUMLULUKLARIMIZ
senguller.com © 2013